© 2018 Mulgi Mugul OÜ

Esileht Toidukartul Seemnekartul Kontakt Galerii

Vineta on varavalmiv toidukartul. Mugulad on ümarovaalsed, madalate silmadega. Koor on kollane, kergelt võrgune, sisu helekollane. Vineta on pooljahune lauakartul, mugulad ei tumene peale keetmist. Hea maitsega.

 

 

Laura on keskvalmiv toidukartul. Mugulad ovaalsed kuni piklik-ovaalsed, sileda, säravpunase koore ja tumekollase sisuga. Aromaatne, väga hea maitsega, kergelt jahune, mugulad ei lagune ega tumene peale keetmist. Mõõduka suhkrusisaldusega sort.

Marabel on varane toidukartul. Mugulad on ovaalsed, madalate silmadega, sileda säravheleda koore ja kollase sisuga. Ei lagune ega tumene keetmisel. Hea maitsega suurepärane tarbekartul, väga sobilik pesemiseks ja koorimiseks.

Jelly on keskhiline kuni hiline toidukartul. Mugulad on ovaalsed, madalate silmadega, sileda, kergelt võrgulise koore ja kollase sisuga. Pooljahune lauakartul, mugulad ei tumene peale keetmist.

Anuschka on väga varajane toidu- ja salatikartul. Mugulad on ümarovaalse kujuga, väga madalate silmadega. Ühtlaselt sileda kollase koore ja kollase sisuga mugul. Kvaliteetne salatikartul, mugulad ei lagune peale keetmist. Säilitab peale keetmist kollase värvuse, tumenemist ei esine.